background

Profesyonel Kosher Sertifikası İşlemleri

Maour Hakashrut

Türkiye'de KAŞER (KOSHER) BELGESİ veren Uluslararası geçerli ve bir çok ülkelerde şubeleri olan bir Kuruluştur.

"Kosher Sertifikası" size ulusal ve uluslararası kapsamda geniş ve güvenilir sertifikasyon olanakları ve kurumsal yapı ile ürün belgelendirmede, markanıza ve firmanıza, ulusal ve uluslararası alanlarda saygınlık ve katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Maor Hakashrut / KC International Certification; Kosher uluslararası kontrol ve belgelendirme kurumu olarak, profesyonel ve tarafsız bir yaklaşımla sürdürdüğümüz çalışmalarla sektörün en güvenilir kuruluşlarından birisi olduk.

Küresel Kosher pazarında yıllardır tecrübemiz ve memnuniyetlerini bildiren büyük müşteri kapasitemiz var. Bu müşterilerin arasında sizleri de görmekten mutluluk duyacağız. Ayrıca İsrail, İzmir-Türkiye ve Basel-İsvicre, Münih-Almanya'nın haricinde ABD, İtalya, Polonya ve Romanya da şubelerimiz de mevcuttur.

Kosher belgesi verebilen diğer tüm onaylı firmaları ektedeki veya Linkteki dosyadan görebilirsiniz. Bu listede bizim firmamız sarı ile boyanmış olandır. Yani diğer kosher belgesi veren firmalardan fiyat avantajı dışında hiçbir farkımız yoktur.

Maor Hakashrut İsrail Hahambaşılığından Onayı vardır:
Lütfen Tıklayınız.

Referans listemize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz: 

Kosher Sertifikası Referans Listesi